Září 2011

roztomilé chibiiii!!!

30. září 2011 v 23:33 | anien |  obrázky♣

NO ŘEKNĚTE, NEJSOU ROZTOMILÍ????Taikutsude wa nai-2.díl

30. září 2011 v 22:33 | anien |  Povídky♣
Tak, 1. díl byl ukončen, ale nezoufejte, ještě jsou tu další a další díly Taikudsude wa nai, takže se máte na co těšit. 2. díl, s názvem LETNÍ OSLAVY bude doufám dost dlouhý na to, abych stihla vymyslet název pro 3. díl, ale o 3. dílu se nebudeme bavit, protože bude až za dlouho. Tak, a teď začínám začátek 2. dílu Taikudsude wa nai :).

Laura: Konečně vysvědčenií!!
Gyuu san: Jo konečně, protože chci vědět jak jsem si to druhé pololetí vedla. Určitě zas dostanu samé jedničky.
Laura: Já zas určitě dostanu samy dvojky a trojky.
Konečně zazvoní a žáci se utiší a usednou do svých lavic. Za chvíli vejde do dveří paní učitelka Kyoshi Domorinagarová. Žáci se slušně postaví na uvítanou paní učitelky Domorinagarové.
Paní učitelka: Dobrý den žáci, sedněte si. Dnes je konec června a je vysvědčení. Po vysvědčení je oslava na počest začátku prázdnin a po oslavě jsou prázdniny. Zítra máte 2 měsíce volna.
Žáci začnou jásat. Za okamžik paní učitelka sáhne po složce. Vytáhne z ní štus papírů a řekne.
Paní učitelka: Tak žáci, a je tu rozdávání vysvědčení.
Paní učitelka začne číst papír po papíru a žáci si chodí pro svoje vyznamenání. za chvíli paní učitelka dojde k Gyuuinu vysvědčení.
Paní učitelka: Gyuu-san Midory!
Gyuu pyšně vykročí od své lavice k pracovnímu stolu paní učitelky Domorinagarové. Za chvíli paní učitelka vyhlásí výsledek.
Paní učitelka: Gyuu, prospěla jsi s vyznamenáním a patříš k těm, co mají samé jedničky. Chválím tě, protože jsi dobrá žákyně, která nikdy neměla na vysvědčení dvojku.
Paní učitelka jí popřála a za chvíli došla i k Lauřinému výdělku.
Paní učitelka: Laura Burabo!!
Laura si to kráčí od lavice k lavici, míjí první, míjí druhou, ale někdo jí podrazil nohy. Spadla.
Laura: Auvajs!! Kdo to byl??
Všeci se jí smějou ale nejvíc kluk z druhé lavice.
Laura: To jsi byl ty!
Paní učitelka ho hned napomenula. Laura se posbírala ze země a vykročila znovu. Už stála před paní učitelkou. Paní učitelka ji také chválila ale o něco míň než Gyuu, protožeměla jen 3 dvojky a 1 trojku.
Paní učitelka: Výborně Lauro, prospěla jsi s vyznamenáním.
Laura byla celá pryč z toho, že dostala jen jednu trojku. Paní učitelka popřála, dala jí vysvědčení a Laura byla s sebou spokojená.
Doma ukázala známky rodičům, a ti byli také spokojeni. Od babičky dostala dvě stovky, od mámy a táty také dvě stovky a od dědečka stovku. Celkem dostala za vysvědčení pět stovek.
Sasu dostal na vysvědčení jen čtyři dvojky a žádnou trojku. Rodiče byli rádi, že mají tak šikovné děti. Laura byla z toho dne tak unavená, že šla spát už v osm hodin večer. Nemohla však usnout. Pořád myslela na ty známky, až zavřela oči a zanedlouho usla


ahojky lidi

30. září 2011 v 11:21 | anien |  soutěž♣
ahojky lidi, jak se dnes máte??? prihlaste se do nové souteze na mém blogu: Víc nebo míň, výhra nebo prohra. přihlášky končí dne 8.10. takže pospěšte!!! více tady

společnost

29. září 2011 v 19:53 | anien |  témata týdne♣
společnost je slovo, ve kterém žijeme. člověk vyždy žije ve společnosti, ať je to společnost okolní a nebo rodinná. člověk nikdy nežije sám protože by nám na tom světě bylo smutno a proto se píše v bibli, že bůh stvořil Adama a aby mu neylo smutno, stvořil z jeho žebra Evu. Nikdy nežijeme samostatně, vždy jen ve společnosti a proto si ji musíme vážit a nikdy nebýt k lidem nepřístupní. Společnost jsou příbuzní , kteří vás navštíví, nebo když jdete do obchodního centra, do samošky, do kina a nebo na nějaký fastival či dskotéku, jste vždy ve společnosti. Nikdy se jí nevyhnete.Taikudsude wa nai-2. díl-upozornění

29. září 2011 v 19:14 | anien |  Povídky♣
A je tu další díl z povídky Taikudsude wa nai!!! Zatím jsme společně pracovali na povídkách 1. dílu a tak jsme ho spolu vytvořili. Teď nás ale čeká další díl s několika dalšímy a dalšímy pokračovánímy ale tentokrát s názvem LETNÍ OSLAVY. Přeju vám hodně zábavy a ať se vám to líbí.


S pozdravem autorka Taikudsude wa nai Anien

někdo

29. září 2011 v 18:50 | anien |  Něco jiného a moje bláboly♣
objeví se tu někdo, kdo dělá lay??? chtěla bych nový, takový obkoukaný. Už ho mám 2 měsíce, a po dvou měsících chci vždy nový, aby můj blog zářil novotou. děkuji a kdo ten lay dělá hlaste se mi komentáři tady na tomto článku, děkuji moc.

oznámení

29. září 2011 v 18:43 | anien |  omluva♣
oznamuji všem mím návštěvníkům mého blogu, že na blog budu něco přidávat jen 2x týdně. Teďka je moc práce ve škole a ještě k tomu klavír, zpěv a nauka takže toho mám moc. Promiňte mi hlavně to, že jsem tu už několik hodně týdnů nebyla takže se omlouvám. Ani jsem sem nic nepřidala, ani obrázek, ani ň. Takže sorry.

Víc nebo míň, výhra nebo prohra

29. září 2011 v 18:30 | anien |  soutěž♣
takže, děkuji všem za hlasy v soutěži o nejlepší chibi na blogu moky akasjsiji. neznám její jméno je, to asi nějak Moka Akashiya nebo nějak tak takže na chyby se nedívejte. Je tu přihláška do jedné soutěže jmenuje se: ,,Víc nebo míň, výhra nebo prohra" takže, nachystejte obrázky a přidejte je na svůj blog a do komentářů téhle zprávy napište svoji adresu na svůj blog. Děkuji, přihláška trvá od 30.9. do 8.10. takže, posílejte své obrázky a pápá v soutěži!!!
♦♣♠♥ Moc ti děkuji, že jsi byl/a tak hodný/á a navštívil/a můj blog o anime. ♥♠♣♦